Jste zde

Objednání AG

Dílo Astrologia Gallica je možné získat přes Astrologickou společnost ČR za výhodnější, vydavatelskou cenu: 1600,- Kč plus případná cena za doručení a balné, tedy za cenu výrazně nižší, než je cena na běžném knižním trhu.
 

Platba předem na účet Astrologické společnosti ČR  číslo 2500384695/2010  (v poznámce pro příjemce je třeba uvést jméno plátce a jako variabilní symbol uveďte buď telefonní číslo plátce nebo členské číslo člena Astrologické společnosti ČR), v případě osobního odběru je možná i platba na místě hotově.
 

Zaslání na adresu příjemce:
Po zaplacení 1710,- Kč předem na účet je třeba zaslat mailem na adresu info@astrologickaspolecnost.cz nebo na adresu info@astroCr.cz úplnou adresu pro zaslání (tj. jméno a příjmení příjemce, ulice, číslo, směrovací číslo, jméno místa - vesnice či města, telefon a e-mail příjemce). Astrologická společnost ČR zajistí zabalení a odeslání.

Zaslání na adresu zvolené Zásilkovny:
Po zaplacení 1690,- Kč předem na účet je třeba zaslat mailem na adresu info@astrologickaspolecnost.cz nebo na adresu info@astroCr.cz  jméno a příjmení příjemce, jeho telefon a e-mail  a adresu Zásilkovny (název a číslo ulice, jméno místa - vesnice či města; například: Psáry, Na Návsi 17 MŮJ OBCHOD FRETA; nebo: Olšany, Klášterec 79, Smíšené zboží; nebo: Praha, Bořivojova 1242/2; ...).  Astrologická společnost ČR zajišťuje zabalení a odeslání.

Osobní odběr – cena 1600,- Kč:
Je možný u vydavatele - nakladatelství Vodnář v Praze Vršovicích - Vladimír Kvasnička - tel. 604 674 633. Lze platit na místě hotově či předem na účet Astrologické společnosti ČR číslo 2500384695/2010. V tom případě je v poznámce pro příjemce třeba uvést jméno plátce a jako variabilní symbol platby buď telefonní číslo plátce nebo členské číslo člena Astrologické společnosti ČR). Pak je potřebný následný krok - domluva s panem Kvasničkou.

 

Přes Zásilkovnu je doba dodání až 3 pracovní dny, ale bývá rychlejší a je možné sledovat stav objednávky na odkazu, který přijde příjemci e-mailem.